Kasutustingimused

Terminites kasutatud mõisted

Kaart – digitaalse kontrollseadme (digitaalse tahhograafi) kaart juhi töö- ja puhkeaja salvestamiseks (ettevõtte digitaalse tahhograafi kaart või juhi digitaalse tahhograafi kaart);
Konto – kasutajakonto ettevõtte veebilehel, kus teenus on kasutajale kättesaadav;
Kasutaja – juriidiline isik (ettevõtte digitaalse tahhograafi kaardi omanik) või eraisik (juhi digitaalse tahhograafi kaardi omanik), kes on sõlminud ettevõttega teenuse osutamise lepingu;
Leping – käesolevad kasutustingimused, mis kujutavad endast ettevõtte ja kasutaja vahelist kokkulepet;
Teenus – kaardil hoiustatava teabe üles laadimine ja töötlemine ning muud ettevõtte pakutavad teenused;
Ettevõte - Ametikoolitus OÜ, Aida 5-205, Pärnu 80010, Eesti

1. Lepingu ese

1.1. Ettevõte osutab kasutajale lepingu tingimuste alusel tasu eest teenust. Teenus on kättesaadav internetis ning on seotud kasutaja kaardi andmete kogumise, töötlemise, säilitamise ja analüüsiga ning selle alusel aruannete koostamisega.
1.2. Enne teenuse kasutamise alustamist peab kasutaja registreerima end ettevõtte kodulehel, kus luuakse konto. Registreerimise käigus peab kasutaja esitama oma andmed. Konto on kaitstud kasutajanime ja salasõnaga, mida kasutaja ei tohi kolmandatele isikutele avaldada.
1.3. Oma kontole võib kasutaja üles laadida kaardi andmed ettevõtte kindlaksmääratud formaadis ning saada vastavaid aruandeid kaardil säilitatud ja süsteemi üles laaditud andmete kohta.

2. Maksekord

2.1. Teenusetasu on toodud ettevõtte kodulehel. Kasutaja maksab teenuse eest ühega kodulehel pakutavatest sularahavabadest makseviisidest.
2.2. Kui kasutaja on juhi digitaalse tahhograafi kaardi omanik, kohustub kasutaja tegema ettemakse vähemalt 30 kalendripäeva eest. Pärast makse sooritamist saab kasutaja andmeid üles laadida ja aruandeid saada. Kui kasutaja on ettevõtte digitaalse tahhograafi kaardi omanik, maksab kasutaja teenuse eest selle saamisel ning makse arvestatakse iga kalendrikuu eest eraisikute (juhtide) arvu põhjal, kelle andmed on vastavas kalendrikuus seoses selle kasutajaga üles laaditud.
2.3. Kui kasutaja registreeris oma kontole maksekaardi, on ettevõttel õigus võtta maha tasu maksekaardilt summas, mille kasutaja ettevõttele võlgneb.
2.4. Juhul, kui maksmine toimub teenuse osutamise järgselt, saadab ettevõte kasutaja antud e-posti aadressile elektrooniliselt koostatud arve. Elektrooniliselt koostatud arve (ilma allkirjata) on makse sooritamiseks piisav. Kasutaja kohustub maksma arvel näidatud summa hiljemalt 10 päeva jooksul pärast arve esitamise kuupäeva.
2.5. Teenusetasu on toodud kodulehel ja ettevõttel on õigus teenusetasu eelnevalt ette teatamata muuta. Muudatused jõustuvad nende kodulehele postitamise hetkest.
2.6. Kõik maksed loetakse sooritatud hetkest, mil need saabuvad ettevõtte jooksevkontole krediidiasutuses.
2.7. Kui kasutaja ei maksa ettenähtud tähtajaks ja näidatud summas teenusetasu, on ettevõttel õigus peatada kasutajale teenuse osutamine ühepoolselt ja ilma etteteatamiseta, sealhulgas kasutaja konto blokeerimine.
2.8. Kui kasutaja ei maksa ettenähtud tähtajaks ja näidatud summas teenusetasu, nõuab ettevõte viivist summas 0,1% arve kogusummast iga tähtaja ületanud päeva eest kuni kõigi kohustuste täitmiseni. Viivise maksmine ei vabasta kasutajat oma seaduslike kohustuste täitmisest.

3. Poolte kohustused

3.1. Ettevõttel on õigus teenust, kontot või kodulehte üle vaadata, muuta, parandada, lühikeseks ajaks peatada.
3.2. Kasutajat on teavitatud ja ta on nõus, et kõik temale määratud kasutajanime ja salasõnaga kodulehel tehtud toimingud on kasutaja jaoks siduvad ja kasutaja kohustub neid täitma.
3.3. Teenust osutatakse informatiivsel eesmärgil, seega ei vastuta ettevõte mingite kahjude eest, mida kantakse või võidakse kanda osutatud teenuse tulemusel, sealhulgas võimalike ebatäpsuste ega vigade eest.
3.4. Teenus sisaldab tehnilisi lahendusi ja seetõttu võib teenuse kättesaadavus mõnikord katkeda.
3.5. Lepingu põhjal antakse kasutajale käesolevaga mitteeksklusiivne ja tagasivõetav litsents tarkvara kasutamiseks. Kasutaja ja muud isikud ei või kasutada tarkvara ühelgi muul viisil, välja arvatud lepingus sätestatud viisil, ilma ettevõtte kirjaliku nõusolekuta.
3.6. Ettevõttel on õigus piirata ühepoolselt kasutaja andmete säilitamist ettevõtte süsteemis.
3.7. Kõik intellektuaalomandiõigused (sealhulgas, ent mitte ainult, autoriõigused, kujundus, kaubamärgid jms) seoses teenusega, tarkvaraga, ettevõtte kodulehega ja sellel toodud infoga kuuluvad ainuüksi ettevõttele. Nende õiguste rikkumise korral võidakse süüdlane võtta vastutusele seadusega sätestatud korras ning ta kannab täit vastutust kõigi kahjude eest, mis ettevõte ja/või kolmandad osapooled võisid kanda. Kontol sisalduvad kasutaja andmed kuuluvad kasutajale.
3.8. Kui kasutajal on teenuse kvaliteedi kohta pretensioone, tuleb ettevõttele esitada vastav avaldus, mis sisaldab kasutaja isikut tuvastavat teavet ja teavet avalduse aluse kohta. Avaldus tuleb saata ettevõtte ametlikule aadressile või elektrooniliselt e-posti aadressile tacho@autosert.ee.
3.9. Ettevõte avaldab isikuandmete töötlemise ja kaitsega seotud dokumendid (näiteks privaatsuspoliitika, andmetöötlusleping jms) oma kodulehel.

4. Lõppsätted

4.1. Ettevõttel on õigus lepingut ühepoolselt igal ajal muuta ja/või parandada.
4.2. Ettevõttel ja kasutajal on mõlemal õigus leping ühepoolselt lõpetada, teatades teisele poolele sellest kirjalikult 30 päeva ette. Kui kasutaja ei täida oma kohustusi ettevõtte ees või täidab neid ebakohaselt, on ettevõttel õigus leping ühepoolselt lõpetada 5-päevase etteteatamisega. Kasutaja kohustub tasuma kõik oma võlgnevused ettevõttele hiljemalt lepingu lõppemise päeval.
4.3. Ettevõttel on õigus võõrandada leping ja/või sellest tulenevad kohustused ühepoolselt ja omal äranägemisel mistahes kolmandale osapoolele.
4.4. Teenuse kasutamiseks avalduse esitamine või selle kasutamine loetakse kasutaja nõustumiseks nende tingimustega (leping). Kui kasutaja on ettevõtte digitaalse tahhograafi kaardi omanik, kinnitab lepingu kooskõlastanud isik, et tal on kõik õigused oma ettevõtte nimel lepingus sätestatud kohustused aktsepteerida.
4.5. Kõik lepingust tõusetuvad vaidlused või nõuded (sealhulgas lepinguvälised vaidlused või nõuded) lahendatakse Eesti Vabariigi kohtus Eesti Vabariigi seaduste alusel.